„Žolynų namai“   G. ir R.Buslavičių ūkis

Žolynų namai -  gamtos duotybes drąsinantis vartoti ūkis-projektas.AUGINAME kultūrinius (maistinius, prieskoninius, vaistinius) augalus laikydamiesi gamtinės žemdirbystės principų. ŽOLIAUJAME savo sklypų pievose Trakų ir Vilniaus rajonuose.

Auginimą galima  ir užsisakyti  pasirenkant konkrečias augalų rūšis ar net veisles. Turime ir senųjų veislių  bei rečiau Lietuvoje sutinkamų augalų.

RUOŠIAME gyvų augalų standartinius savaitinius krepšelius, kuriuos Vilniuje paprastai išvežiojame pirmadieniais.

GAMINAME duoną ir kitus produktus, į kuriuos integruojame laukinius ir rečiau vartojamus kultūrinius augalus. Ypač mėgstame į produktus integruoti topinambus.

SIŪLOME didelę įvairovę floristikai, inerjero,dovanų puošybai skirtų šviežių bei džiovintų laukinių ir kultūrinių augalų.

PARDUOAME persodinimui skirtus lauko augalus: maistinius, dekoratyvinius-maistinius, namų aplinkoje tinkamus auginti laukinius.

Viniuje  prekes atvežame NEMOKAMAI  jei  gyvų arba džiovintų augalų užsakymas yra bent 15€ arba jį galima atsiimti Žolynų namų seklyčioje  Santariškėse.VEDAME edukacinius UŽSIĖMIMUS savo sklypuose Trakų ir Vilniaus rajonuose, ugdymo įstaigose  bei Vilniuje, Santariškėse įkurtoje Žolynų namų seklyčioje.www.zolynunamai.lt

„Žolynų namai“ G. ir R.Buslavičių ūkis
Bakaloriškės, Trakai
(0 ivertinimų)

Rasa Buslavičienė
Rasa Buslavičienė
Kontaktai rodomi tik svetainės nariams
Produktų užsakymas iš ūkio
Ūkininkas produktus pas jus atveža tada, kai užsakote didesnį kiekį, todėl kaimasinamus.lt mes užsakymus rengiame susibūrę į bendruomenes. Plačiau
Kurti užsakymą     
Prekybos informacija
  • Vilnius
Pirmadieniais ir trečiadieniais produktus atvežame į nurodytą vietą Vilniuje. Sutartu laiku galima pasiimti Santariškėse įkurtoje Žolynų namų seklyčioje. Į kitas vietoves dalį produkcijos galime išsiųsti paštu.
Minimali užsakymo suma pristatant Jūsų adresu: 15€