Z. Z. Tikuišienės žolelės

Esu ūkininkė ir gydytoja, turiu sodybą Kojelių km. (Klaipedos raj.). Auginu ir renku pievose ir miškuose vaistažoles, o jas kvalifikuotai derindama kuriu mišinius arbatai. Mano paruoštos arbatos stiprina imunitetą, gerina darbingumą, padeda išsaugoti jaunystę. Šiuo metu siūlau keliolikos rūšių mišinių. Jei turite ypatingų pageidavimu, iš vaistažolių surinksiu arbatą būtent jums. Vaistažolių mišinius ar pavienes žoleles pakuoju po 40 g.

Žolėlių arbatos - puiki priemonė ieškantiems savarankiškai išspręsti sveikatos problemas bei lengvas ir švelnus būdas rūpintis savo sveikata. 

Tai naudinga daryti vartojant gydytoja fitoterapeutės Zofijos Tikuišienės žolelių kompozicijas. Jau pagal problemos profilį galima rinktis 15 kompozicijų. Visų sveikatos ir grožio kompozicijų vartojimas lengvas: arbatinį šaukštelį užplikyti vienoje stiklinėje apie 70˚C karšto vandens ir po 7-10 min. sveikatos priemonė paruošta naudoti. Visos 15 kompozicijų turi universalų poveikį: valo organizmą, šarmina kraują, papildo organizmą mikroelementais, aktyvuoja fermentus, teikia specializuotą kryptingą veikimą pagal kurį patartina rinktis savo grožio ir sveikatos plėtrai ir atstatymui. Pašalinio poveikio tikimybės minimalios, kartais galima laukti alerginių reakcijų, jei žmogus labai alergiškas. Trumpas fitoterapijos kursas – ne mažiau 25 dienų intensyvaus naudojimo. Vaistiniai augalai išauginti ir natūraliai paruošti sveikatos tikslam, vaistažolių ūkyje. Visi technologiniai procesai sertifikuoti Klaupėdos maisto veterinarinės tarnybos. Taip pat teikiamos paslaugos vaistažolių turizmas su apgyvendinimu, edukacinės programos vaikams, suaugusiems ir šeimoms.

Daugelio žmonių naudojimo praktika visiškai patvirtina žolelių kompozicijų malonų, švelnų ir harmonizuojantį poveikį sveikatai, esant įvairiems jos sutrikimams. Pasilieku teisę keisti žoleles mišiniuose, į kitas, kurių veikimas panašus kaip nurodyta.

Z. Z. Tikuišienės žolelės
Kojelių g. 19, Kojelių kaimas, Klaipėda
(0 ivertinimų)

Zofija
Zofija
Kontaktai rodomi tik svetainės nariams
Produktų užsakymas iš ūkio
Ūkininkas produktus pas jus atveža tada, kai užsakote didesnį kiekį, todėl kaimasinamus.lt mes užsakymus rengiame susibūrę į bendruomenes. Plačiau
Kurti užsakymą     
Prekybos informacija
  • Vilnius, parduotuvėje „NaturaSanat“ T. Kosciuškos g. 17, tel. +37069859459 ARBA siunčiant Lietuvos paštu.
  • Kaunas, skambinti telefonu +37061296079.
  • Klaipėda, skambinti telefonu +37061296079.
  • Šiauliai, siunčiama per Lietuvos paštą.
  • Panevėžys, siunčiama per Lietuvos paštą.
  • Alytus, siunčiama per Lietuvos paštą.
  • Marijampolė, siunčiama per Lietuvos paštą.
  • Mažeikiai, siunčiama per Lietuvos paštą.
  • Jonava, siunčiama per Lietuvos paštą.
  • Utena, siunčiama per Lietuvos paštą.
Vaistažolių galima įsigyti Vaistažolių ūkyje adresu Kojelių kaimas, Agluonėnų sen. Klaipėdos rajonas, tel. +370 612 96079.

Arbatos siunčiamos į VISUS Lietuvos miestus per Lietuvos paštą. Pašto išlaidas apmoka pirkėjas.
Minimali užsakymo suma pristatant Jūsų adresu: 3€