Vaclovo ūkis
Vaclovo Neverdausko ekologinis ūkis – tai gėrybių gausa trykštantis šaltinis. Pagrindinė ūkio šaka – uogininkystė: auginamos braškės, avietės, agrastai, juodieji bei raudonieji serbentai. Čia auginami ir česnakai – puikus prieskonis bei vaistas, taip pat kopūstai ir burokėliai. Visi šie produktai yra sertifikuoti ekologinio žemės ūkio sertifikavimo įstaigos VšĮ „Ekoagros“. Erdviame sode sunoksta daug įvairių obuolių, trešnių ir slyvų rūšių. Nors šios sodo gėrybės nėra ekologiškai sertifikuotos, bet jas auginant vis tiek yra laikomasi ekologinio ūkininkavimo taisyklių.
Šiuo metu jau ruošiami du žolelių rinkiniai, vienas jų bus skirtas pasimėgauti vonioje, o kitas plaukų grožiui. Dalis žolelių buvo išauginta mūsų ekologiniame ūkyje, dalis surinkta iš šio ūkio laukų. Jei bus daug pageidavimu visi šie produktai kitais metais bus sertifikuoti.
Ekologiškai užaugintos uogos bei vaisiai galbūt nebus tokie dideli bei išvaizdūs kaip mes pratę matyti didžiuosiuose prekybos centruose, bet savo skoniu, aromatingumu bei nauda mūsų organizmui jie gerokai lenkia trąšomis augintuosius. Ūkis labai laukia klientų, kurie vertina šias savybes ir nori valgyti sveikatą puoselėjančius vaisius ir daržoves.

Vaclovo ūkis
Liepų 9, Gvaldų k., Kvėdarnos sen., Šilalės r., Šilalė
(0 ivertinimų)

Produktų užsakymas iš ūkio
Ūkininkas produktus pas jus atveža tada, kai užsakote didesnį kiekį, todėl kaimasinamus.lt mes užsakymus rengiame susibūrę į bendruomenes. Plačiau
Kurti užsakymą     
Prekybos informacija
Vasaros metu visomis užaugintom gerybėm prekiaujama Šilutės prekyvietėje, iš ūkio centro (Gvaldų k.) pakeliui į Šilutę ir Šilalę, užsisakius pristatoma į namus, taip pat prekiaujama pirkėjui atvažiavus į ūkį, galima išsiūsti ir pašto siuntiniu. Uogos labai greitai genda, todėl dėl jų pristatymo reikia tartis su ūkininku.
Minimali užsakymo suma pristatant Jūsų adresu: 10€
Ūkininko produktai