Valeikos ekologinis ūkis

Sekite ūkio naujienas Facebook`e! https://www.facebook.com/ValeikosUkisKilus klausimams skambinkite 867182473 arba rašykite el. p.: info@farmer.ltEkologiniame ūkininkavime esu senbuvis, be pertraukų tęsiu ekologinę augalininkystę jau daugiau kaip 12 metų. Ūkis specializuojasi į ekologinę sėklininkystę, tai reta kryptis, Lietuvoje viso tik trys ūkiai. Ekologinė sėklininkystė - tai sertifikuotų ekologiškų sėklų ruošimas, ši kryptis reikalauja nuoseklaus ir kruopštaus darbo, bei patirties, siekiant kad užauginta produkcija atitiktų nustatytus keliamus kokybės ir švarumo reikalavimus. Ūkyje užauginta produkcija valoma ir rūšiuojama, naudojant modernią technologinę įrangą. Parduodu ūkyje užaugintus maistinius kviečius, sojų pupeles, žirnius, belukštes avižas ir daržoves kasdieniniam vartojimui ant stalo.Kadangi užauginti grūdai valomi ir rūšiuojami, kol gaunama kokybiška, atrinkta produkciją, ji yra tinkama  perdirbti malant miltus. 

Valeikos ekologinis ūkis
Mikėnų km. Liepų 1, Ukmergė
(11 ivertinimų)

Rimantas Valeika
Rimantas Valeika
Produktų užsakymas iš ūkio
Ūkininkas produktus pas jus atveža tada, kai užsakote didesnį kiekį, todėl kaimasinamus.lt mes užsakymus rengiame susibūrę į bendruomenes. Plačiau
Kurti užsakymą     
Prekybos informacija
  • Vilnius
  • Kaunas
  • Klaipėda
  • Šiauliai
  • Panevėžys
  • Alytus
  • Marijampolė
  • Mažeikiai
  • Jonava
  • Utena
Produkcija pristatoma siunčiant paštomatu į visus Lietuvos miestus
Minimali užsakymo suma pristatant Jūsų adresu: 20€
Ūkininko produktai
Atsiliepimai apie ūkį
Andrius Paliušis
Prieš 4 m.
Nors avižos ir ne aukščiausios kokybės, bet svarbu ekologiškos ir pigios. Kitur po 3 Eur už kg pirkdavau.
Jelena Grabovskaja
Prieš 5 m.
Produkcija kokybiska. Ukininkas labai demesingas ir atidus.
Ignas Jacikas
Prieš 5 m.
Puikūs pilno grūdo miltai.
Augustas Šutkus
Prieš 5 m.
Labai skanūs ir kvapnūs žirniai bei belukštės avižos
Gintarė R.
Prieš 5 m.
Visi suprantame, kad užauginti ekologiškas daržoves yra daug sudėtingiau, nei neekologiškas, bet už 2 mažas galvutes česnako (37 g) imti 1 Eur yra kažkas aukščiau suvokimo... Kai pirkėjai prieš užsakydami tikslinasi, koks daugmaž svoris bus, reikėtų ir pasakyti, kad jie neliktų "apakę", gavę savo užsakymą. Už česnakų kilogramą - 27 Eur?!
Daina P
Prieš 5 m.
Jau apie 3 menesius uzsakineju is sio ukininko - tik teigiami atsiliepimai: saziningas, atsakingas, sukalbamas, lb noriai bendraujantis, atsizvelgiantis i kliento norus. Zodziu, vien pliusai.