Putpelių namai

Esame šeima, sugalvojusi sau ir savo vaikams užsiauginti sveiko naminio maisto, bei tuo pačiu įtraukti savo vaikus į mūsų augintinių priežiūrą ir visą kitą su tuo susijusią veiklą - išmokyti vaikus rūpintis mūsų augintiniais, ugdyti jų meilę gamtai, atsakingumą ir rūpestingumą. Taip pas mus atsirado šuo, katė, antys ir putpelės. 

Mums patiems tai buvo ir yra nemenkas iššūkis, nes esame miestiečiai ir gyvos vištos anksčiau nebuvome matę, bet visagalio interneto pagalba ir bandymų/klaidų metodu po truputį mokomės auginti ir veisti putpeles, priprašyti jas padėti mums kiaušinių. 

Šiuo metu mes ne tik pilnai apsirūpiname putpelių kiaušiniais patys, bet ir esame įregistravę ūkį, todėl galime pasiūlyti jų paskanauti ir kitiems. Kadangi putpeles auginame sau, tai stengiamės jas maitinti ne visai kaip fermose. Papildomai jos gauna kviečių, avižų, dribsnių, varškės ir tarkuotų morkų, kopūstų, brokolių ir kitų sezoninių daržovių.  

Putpelių namai
Galgiai, Vilnius
(0 ivertinimų)

Putpelių namai
Putpelių namai
Kontaktai rodomi tik svetainės nariams
Produktų užsakymas iš ūkio
Ūkininkas produktus pas jus atveža tada, kai užsakote didesnį kiekį, todėl kaimasinamus.lt mes užsakymus rengiame susibūrę į bendruomenes. Plačiau
Kurti užsakymą     
Prekybos informacija
  • Vilnius, Pristatome Vilniaus miesto ribose.
Minimali užsakymo suma pristatant Jūsų adresu: 10€
Ūkininko produktai