Mindaugo Slapkausko ūkis

Ūkio šaka - uogininkystė, sodininkystė. 11 ha plote auginame išskirtinės kokybės avietes, braškes, gervuoges, serbentus, obuolius, kriaušes, slyvas, vyšnias. Ūkyje turime įsirengę perdirbimo cechelį, kuriame šaldome uogas, verdame uogienes, sirupus, spaudžiame sultis. Uogų derėjimo metu kviečiame klientus atvažiuoti į ūkį ir savo rankomis prisiskinti gėrybių. Mūsų ūkis turi Ekoagros suteiktą išskirtinės kokybės sertifikatą, o tai reiškia, kad agrochemijos naudojimas griežtai kontroliuojamas. Jau keletą metų laukams tręšti naudojame tik organines trąšas. Uogienių ir sirupų gamybai nenaudojame jokių saldiklių, išskyrus cukrų, ir jokių kitų priemaišų, didinančių produkto masę ir piginančių kainą, tokių kaip pektinas, krakmolas ir tt.

Mindaugo Slapkausko ūkis
Tvarkiškių km., Garliavos apyl. sen. Šilenų 10C, Kaunas
(6 įvertinimai)

Produktų užsakymas iš ūkio
Ūkininkas produktus pas jus atveža tada, kai užsakote didesnį kiekį, todėl kaimasinamus.lt mes užsakymus rengiame susibūrę į bendruomenes. Plačiau
Kurti užsakymą     
Prekybos informacija
  • Vilnius
  • Kaunas
Minimali užsakymo suma pristatant Jūsų adresu: 100€
Atsiliepimai apie ūkį
Kasparas Z
Prieš 5 m.
Kaip visada esu labai patenkintas šių ūkininkų produkcija, rekomenduoju ;)
Daina P
Prieš 6 m.
Produkcija lb patiko, bet uogiene per greit baigesi :))). Aciu:)
Paulius Bakutis
Prieš 5 m.
Puiki aviečių uogienė - jau suvalgėm, nežinau kaip kriaušių nes dar neragavau.
Gintarė R.
Prieš 6 m.
Labai skanios šaldytos gervuogės ir juodieji serbentai - vaisių kokteiliai išeina nuostabūs :) Uogos pateikiamos labai patogiose naudojimui pakuotėse. Ūkininkė komunikabili, punktuali ir geranoriškai reaguoja į pastabas bei pageidavimus. Tikrai užsisakinėsime ir ateityje. Rekomenduojame :)