Mindaugo ir Ievos Smilgių šeimos aliejaus ūkis

Sėklas užsiauginame patys. Pluoštinių kanapių aliejų spaudžiame kas savaitę. Linų sėmenų aliejų spaudžiame dieną prieš pardavimą. Nuotraukos šiame tinklalapyje ir internetiniame dienoraštyje www.smilgiai.eu yra išskirtinai tik iš mūsų ūkio, tad matote kaip ir ką auginame bei gaminame. Jei turite klausimų ar norite užsisakyti tiesiogiai, laukiame Jūsų laiškų el.paštu: uzsakymassmilgiams@gmail.com.

Mindaugo ir Ievos Smilgių šeimos aliejaus ūkis
Gudelių k. (Ūkio internetinis dienoraštis: www.smilgiai.eu), Marijampolė
(12 ivertinimų)

Ieva Smilgienė
Ieva Smilgienė
Kontaktai rodomi tik svetainės nariams
Produktų užsakymas iš ūkio
Ūkininkas produktus pas jus atveža tada, kai užsakote didesnį kiekį, todėl kaimasinamus.lt mes užsakymus rengiame susibūrę į bendruomenes. Plačiau
Kurti užsakymą     
Prekybos informacija
  • Kaunas, Ūkininkų turgeliuose kiekvieną šeštadienį
Norint įsigyti mūsų ūkio produktų į užsukti į Kauno ūkininkų turgelius šeštadieniais arba į namus penktadieniais po pietų (tarp Prienų ir Marijampolės-Gudelių kaimas).
Į Marijampolę, Prienus, Birštoną, Išlaužą, Ilgakiemį, Alytų atvežame nemokamai, bet mums patogiu laiku. Kiti siuntiniai siunčiami Jums sumokėjus siuntimo mokestį 3 eur.
Pasiteiravimui:
(8 621) 50 291
Minimali užsakymo suma pristatant Jūsų adresu: 35€
Atsiliepimai apie ūkį
Neringa Tol
Prieš 2 mėn.
Puikios kokybės produkcija. Malonaus skonio ir kvapo kanapių aliejus. Naudoja visa šeima. Malonios staigmenos kiekvienoje siuntoje.
Neringa Tol
Prieš 4 mėn.
Užsisakome jau ne pirmą kartą. Esame šios produkcijos gerbėjai. Ne karto nenusivylėme kokybe ar pan. Be to, kiekvieną kartą pradžiugina vertingos dovanėlės. Rekomenduojame. Sveikam gyvenimo būdui - mūsų senolių produktai.
Loreta
Prieš 5 mėn.
Tobula! Ačiū už dovanas ;)
Kristina Vilimaite
Prieš 4 mėn.
Aciu uz dovanas!
Almina
Prieš 4 mėn.
Žirnių nebuvo, užtepėlė laukia Kūčių :)
Pirkėjas
Prieš 5 mėn.
Viskas gerai suorganizuota, prekės puikios.