Agnės Muleronkaitės ūkis

Ūkyje auginamos nuostabiai gražios ir skanios uogos - raudonskruostės braškės bei avietės. Ūkyje dirba visa šeima: mama Danguolė, tėtis Česlovas ir dar visai neseniai ūkio vairą į savo rankas perėmusi jauniausioji duktė Agnė.Dar 1998 metais įstojome į braškininkų kooperatyvą „Kerelis“ ir pasisodinome 25 arus braškių. Tuometiniu mūsų protu tai buvo neįsivaizduojamai didelis plotas, kadangi iki tol, kaip visi normalūs žmonės, auginome vos kelias lysveles šių uogų. Tačiau vėliau supratome, kad dideliuose plotuose yra visai kita auginimo technologija. Dabar dar auginame ir remontantines avietes. Auginame dvi veisles. „Polka“ – uogos didelės ir labai skanios. Tinka ir desertui, ir uogienėms. Labai ankstyva ir greitai užauga. „Polana“ – derlinga ir atspari ligoms veislė. Ši veislė dera nuo rugpjūčio vidurio iki pirmųjų šalnų.

Agnės Muleronkaitės ūkis
Širvintų raj., Širvintų sen., Ūdaros k., Širvintos
(1 įvertinimas)

Produktų užsakymas iš ūkio
Ūkininkas produktus pas jus atveža tada, kai užsakote didesnį kiekį, todėl kaimasinamus.lt mes užsakymus rengiame susibūrę į bendruomenes. Plačiau
Kurti užsakymą     
Prekybos informacija
  • Vilnius, Antakalnis, Pilaitė
Uogas parduodame Vilniuje, jau daug metų turime nuolatinę vietą Antakalnyje, nuolatinius klientus, kurie gerai pažįsta mūsų produkciją ir labai laukia pirmųjų uogų.
Minimali užsakymo suma pristatant Jūsų adresu: 60€
Atsiliepimai apie ūkį
Eglė Kartanienė
Prieš 4 m.
Labai skanios, saldžios ir didelės !