Arvydo Šalaševičiaus bitynas

Arvydo Šalaševičiaus bitynas yra įsikūręs pačioje Žemaitijos širdyje – Telšių apylinkėse. Aviliai laikomi atokiai nuo automobiliais važinėjamų kelių – laukuose, pamiškėse, prie kaimo sodybų, tad ir nektarą bitės neša iš sodų, pievų ir miškų. Medunešio laikotarpiu žydintys augalai lemia medaus spalvą ir kvapą. O pagal spalvą ir kvapą galima spėti, kokio skonio bus medus ir kokiomis gydomosiomis savybėmis labiau pasižymės. Skirtingose vietose surinktas medus tarpusavyje nėra maišomas, tad išsaugo unikalų tos vietos augalų nektaro suteikiamą skonį, todėl kiekvienas medaus mėgėjas gali pasirinkti sau tinkamiausių skonių ir gydomųjų savybių turintį medų. Bityne išsuktas medus laikomas vėsioje, sausoje ir tamsioje patalpoje, todėl nepraranda nei savo skonio, nei gydomųjų savybių.

Iš Arvydo Šalaševičiaus bityno produktų taip pat galite rinktis ir kreminį medų. Kreminis medus – tai kristalizacijos (kietėjimo) pradžioje, išmaišytas medus specialiu maišytuvu. Maišymo metu yra suardoma medaus kristalų struktūra, todėl medus nebesukietėja ir tampa lengvai tepus. Maišymo metu medus nėra veikiamas termiškai, tad išsaugo visas savo skonio ir gydomąsias savybes. Tokios konsistencijos medų lengva naudoti su kitais produktais ar tiesiog tepti ant duonos.

Turime ir medaus su bičių duona. Medaus ir bičių duonelės mišinys yra labai maistingas, nes bičių duonelė turi daug energijos teikiančių angliavandenių, baltymų, vitaminų C, A, B grupės, folio rūgšties, E, vitamino K, monosacharidų, taip pat kalio, fosforo, magnio, cinko ir kt. Šį mišinį profilaktiškai galite vartoti kasdien prieš valgį ar pavalgius po valgomąjį šaukštą ištisus metus, tačiau būtina daryti savaitės ar dviejų pertrauką. Bičių duonelė stiprina kraują (saugo nuo mažakraujystės), kraujagysles, nervų sistemą, saugo nuo aterosklerozės ir trombų susidarymo, mažina didelį kraujospūdį, gydo endokrininės sistemos ligas. Taip pat gerina virškinamojo trakto veiklą, mažina uždegimus. Šie bičių veiklos produktai puikiai tinka patiriant didelį fizinį ar emocinį krūvį, sveikstant po operacijų. Bičių duonelės rekomenduojama vartoti netgi gydant gerybinius auglius.

 

Arvydo Šalaševičiaus bitynas
Vytenio skg. 1, Telšiai
(0 ivertinimų)

Arvydas Šalaševičius
Arvydas Šalaševičius
Produktų užsakymas iš ūkio
Ūkininkas produktus pas jus atveža tada, kai užsakote didesnį kiekį, todėl kaimasinamus.lt mes užsakymus rengiame susibūrę į bendruomenes. Plačiau
Kurti užsakymą     
Prekybos informacija
  • Vilnius
  • Klaipėda
  • Šiauliai
Telšiai
Minimali užsakymo suma pristatant Jūsų adresu: 100€