Kanapinė Šironija(kanapės)/HEMP Farm Sirocanna

(SEE ENGLISH BELOW)Aukščiausios kokybės gamtiniai produktai iš Molėtų rajono. Pagaminti vietos ūkininkų su meile ir pagarba gamtai, žmonėms ir Dangui. 

Šironijos ūkis turi gilias pieninikystės bei žemdirbystės tradicijas ir ilgametę patirtį. Įstatymui leidus auginti kanapes, be jokių dvejonių mes pradėjome auginti šį labai vertingą augalą ir atsakingai dirbdami gaminame produkciją ir sau, ir jums. Siekiame, kad visi Lietuvoje žinotų, suprastų ir pajaustų kanapių naudą sveikatai bei aplinkai. Dabartinė mūsų produkcija užauginta laukinėmis sąlygomis, nenaudoti pesticidai, herbicidai ar trąšos, augo kartu su laukiniais augalais:

 
 • aukščiausios kokybės rankomis skinti žiedai(turtingi CBD)

 • itin malonaus skonio bei kvapo kanapių sėklų aliejus

 • specialia technologija fermentuotos kanapių žiedų, siauralapio gauromečio(Ivan chai) bei obelų lapų arbatos

 • lengvai valgomi ir virškinami kanapių dribsniai(nepakeičiamųjų baltymų, mineralinių medžiagų bei angliavandenių šaltinis)Ūkis atkurtas 1989 m., pagrindinė veiklos kryptis – pienininkystė. 1993 metais pastatytas naujas tvartas, į ūkį nutiestas kelias. Palaipsniui apsirūpinta žemės ūkio technika, ūkiniais pastatais. Šiuo metu ūkyje yra 20 melžiamų karvių, 16 telyčių. Dirbama apie 20 ha žemės. Į sodybą galima atvykti ir visa tai apžiūrėti, gauti šviežios produkcijos.

Taip pat auginame daržoves sau vadovaudamiesi gamtinės žemdirbystės principais. Parduodam tik perteklinį jų kiekį.The SIRONIJA farm is mainly a diary farm with great agricultural experience. It was established in 1989 just before Lithuania got independent. Until 2014 we only offered diary products and  educational tourism service. Now, us we are allowed to grow hemp we made the desicion to produce highest quality hemp products: in wild conditions grown, no fertilizers, no pesticides or herbicides, no added preservatives:
 •  CBD rich hemp flowers, prepared by hands

 • always fresh and tasty hemp seed oil

 • by special technology fermented hemp flower tea

 • wildly grown hemp flower tea(finecut)

 • tooth-friendly hemp protein flakes :)You are always welcome to come and join the process or just take a look how the things are arranged here.

Kanapinė Šironija(kanapės)/HEMP Farm Sirocanna
Papiškių kaimas, Molėtai
(6 įvertinimai)

Andrius Šironas
Andrius Šironas
Produktų užsakymas iš ūkio
Ūkininkas produktus pas jus atveža tada, kai užsakote didesnį kiekį, todėl kaimasinamus.lt mes užsakymus rengiame susibūrę į bendruomenes. Plačiau
Kurti užsakymą     
Prekybos informacija
 • Vilnius
 • Utena
Produkcija pristatoma ir į Molėtus.
Minimali užsakymo suma pristatant Jūsų adresu: 20€
Atsiliepimai apie ūkį
Justas Poskevicius
Prieš 3 m.
Greitas ir kokybiškas aptarnavimas. Kokybiški produktai!!!
Eglė Kartanienė
Prieš 4 m.
Puiki produkcija, pristatymas 10 balų :)
Pirkėjas
Prieš 5 m.
Nuostabus ukininkai. Noustabus produktai. Padeka ir pagarba
Žemaitis
Prieš 3 m.
Nepriekaištinga produkcijos kokybė, dovanos ir dėmesys klientui - Šironija geriausia!
Agnė Gulbinienė
Prieš 5 m.
Nuostabus skonis.
Martynas S.
Prieš 5 m.
Fantastiškas servisas ir puikūs produktai tiesiai į namus