Sartų lankų jautiena

Kooperatyvas "Sartų lankų jautiena" įsteigtas 2015 m., kurio steigėjai - ūkininkai, auginantys mėsinius galvijus ir avis. Ūkiuose auginama daugiau kaip 300 mėsinių ir Angus veislės galvijų. Galvijai laikomi palaidi, ganosi natūraliose pievose. Žiemą šeriami tik ūkyje užaugintais ir pagamintais pašarais. Tokia auginimo technologija mėsą daro ypatinga: ji sveika, skani ir aromatinga. Iš kokybiškos žaliavos pagaminama ir kokybiška produkcija. Kooperatyvo ūkiuose užaugintų galvijų mėsa parduodama tiesiogiai vartotojui.

Kooperatyvo mėsos išpjaustymo cechas pradėjo veikti 2015 m. Kooperatyve yra įdiegta RVASVAT sistema, todėl nuolatos kontroliuojama produkcijos kokybė. Kooperatyvas vertina ir puoselėja ne tik senąsias lietuviško ūkio ir maisto ruošimo, bet ir naujas natūralaus maisto ruošimo technologijas. Atvėsinta mėsa brandinama. Mėsai bręstant vyksta natūralūs biocheminiai procesai, subrandinta jautiena tampa minkštesnė, pagerėja jos skonis ir aromatas, ji lengviau virškinama.

Sartų lankų jautiena
Akmens g. 6-2, Samanių k., Zarasų raj., Zarasai
(23 įvertinimai)

Remigijus Naujikas
Remigijus Naujikas
Kontaktai rodomi tik svetainės nariams
Produktų užsakymas iš ūkio
Ūkininkas produktus pas jus atveža tada, kai užsakote didesnį kiekį, todėl kaimasinamus.lt mes užsakymus rengiame susibūrę į bendruomenes. Plačiau
Kurti užsakymą     
Prekybos informacija
  • Vilnius, vežame produkciją antradienį ir penktadienį.
  • Kaunas, vežame produkciją trečiadienį ir ketvirtadienį.
Minimali užsakymo suma pristatant Jūsų adresu: 1€
Ūkininko produktai
Atsiliepimai apie ūkį
Eglė Kartanienė
Prieš 7 mėn.
Puikus pristatymas, gera produkcija. Labai skanus koldūnai ir dešrelės (sudėtis išvis sužavėjo)!
Jelena Grabovskaja
Prieš 1 m.
Is pradziu visa produkcija buvo labai kokybiska ir skani, bet laikui begant ir didejant uzsakymams virta desra ir desreles pasidare visai neskanios, koldunu skonis irgi pablogejo.
Živilė Gedminaitė
Prieš 1 m.
Laba skani ir kokybiška mėsa. Rekomenduoju!
Monika Meilute
Prieš 11 mėn.
Priėmė netikėtą užsakymą ir pristatė labai greitai (pirkome lapkričio mėn.). Labai skanus faršas, nugarinė, geri mėsingi koldūnai. Likom labai patenkinti, imsim ir dar kartą.
Vyckou Vyckou
Prieš 1 m.
Zalia mėsa labai gera. Rūkytos negavau, komentuoti negaliu.
Pirkėjas
Prieš 1 m.
Pirmą kartą vežti šaldyti koldūnai buvo skanesni, dabar skonis pakitęs, daugiau gyslelių ir mėsa smulkiai malta. Tik netaupykite klientų sąskaita :) Dešrytės ir mėsytė labai patinka.